Lesnické práce a asanace

Napište nám ještě dnes

Vypisujete výběrové řízení nebo se jen rozhlížíte na trhu? Kdykoliv vám můžeme zaslat nezávaznou nabídku. Rádi budeme spolupracovat i na vašem projektu.

Lesnické práce a asanace

Na náročné práce jsme experti a v lese jsme jako doma. Ať už se jedná o průběžnou údržbu, nebo dnes tolik aktuální zpracování dřeva napadeného kůrovcem. Vždy dorazíme na místo s vlastní technikou i výbavou.

V lese jsme jako doma

  • Opravy lesních cest
  • Údržba cest a jejich okolí
  • Čištění lesních příkopů strojně
  • Čištění lesních příkopů ručně
  • Chemická asanace kůrovcového dřeva
  • Výstavba dřevních skládek

Máme mnohaleté zkušenosti s prací v lese. V nich nám pomáhají vlastní stroje, se kterými za vámi dorazíme kamkoliv v rámci Česka.

Ať už se rozhodnete pro úpravy lesních cest nebo příkopů, můžete se spolehnout na dodržené termíny, maximální kvalitu práce a likvidaci vzniklého odpadu.

Lesní práce

Proč si nás vybrat

Dáváme práci 100 %
Budeme rádi, když si nás vyberete i z jiných důvodů, než je naše sociální zaměření. Pracují u nás totiž opravdoví profesionálové.
Dodržujeme termíny
Dohodneme se společně na termínu dokončení a my ho dodržíme. Nebudeme vám slibovat modré z nebe, ale svoje slovo dodržíme.
Jsme experti
Na každou činnost máme vlastní proškolené zaměstnance. Ať už jde o obsluhu strojů, čištění koryta řeky nebo demolice budov.
Kvalita pod kontrolou
Veškerou práci a techniku si zajišťujeme sami. Proto máme celý proces pod kontrolou od začátku do konce a můžeme garantovat výsledek.