Ochrana a údržba vodních toků

Napište nám ještě dnes

Vypisujete výběrové řízení nebo se jen rozhlížíte na trhu? Kdykoliv vám můžeme zaslat nezávaznou nabídku. Rádi budeme spolupracovat i na vašem projektu.

Ochrana a údržba vodních toků

Vodní prvky jsou nedílnou součástí přírody, včetně městských parků. Díky svému zaměření pro vás provedeme veškeré služby spojené s jejich údržbou. Samozřejmostí je nejen samotná údržba, ale také ekologický přístup.

Práce ve vodě i na břehu

  • Management břehových porostů
  • Čištění propustků pod 1,5 m
  • Čištění propustků nad 1,5 m
  • Odstranění sedimentů z koryt vodních toků
  • Odvoz a uložení sedimentů na skládce
  • Výsadba stromů

Vodní toky často nedostávají takovou údržbu, jakou by si zasloužily. A to samé platí i pro rybníky a jezírka.

Rádi k vám přijedeme a provedeme nezbytné práce včetně odbahnění nebo výsadby stromů na březích. Důležitý je pro nás také následný úklid a ekologická likvidace vzniklého materiálu.

Vodní toky

Proč si nás vybrat

Dáváme práci 100 %
Budeme rádi, když si nás vyberete i z jiných důvodů, než je naše sociální zaměření. Pracují u nás totiž opravdoví profesionálové.
Dodržujeme termíny
Dohodneme se společně na termínu dokončení a my ho dodržíme. Nebudeme vám slibovat modré z nebe, ale svoje slovo dodržíme.
Jsme experti
Na každou činnost máme vlastní proškolené zaměstnance. Ať už jde o obsluhu strojů, čištění koryta řeky nebo demolice budov.
Kvalita pod kontrolou
Veškerou práci a techniku si zajišťujeme sami. Proto máme celý proces pod kontrolou od začátku do konce a můžeme garantovat výsledek.